.

.

קולי מזיקים יהדפו-אר 6 חבילות, דוחה חרקים מקורה Plug הדברה, דוחה יתושים, אלקטרוני דוחה על נמלים, יתושים, עכברים, עכבישים, מקקים, עכברים, פרעושים, זבוב (6 Pack)

קולי מזיקים יהדפו-אר 6 חבילות, דוחה חרקים מקורה Plug הדברה, דוחה יתושים, אלקטרוני דוחה על נמלים, יתושים, עכברים, עכבישים,

ILS 32.98
כמות הסחורה
Това זה נגיש

☀【2021 עדכון הטכנולוגיה】 : dual קולי ו אלקטרומגנטית צ ' יפס שלנו אולטרה סוניק מזיקים יהדפו היו פולטים תדרים קוליים מפריע את השמיעה ואת מערכת העצבים של המזיק, גורם להם להרגיש לא נוח ולא נעים, כך מזיקים, עכברים, מכרסמים, יתושים, מהבית שלך. ☀【בטוח אנושי & חיות מחמד】 : על-קולי-תדר אלקטרוניים דוחה יתושים זה לא ברור לבני אדם וחיות מחמד, ידידותי לסביבה,מכרסם דוחה קולי plug-in אינו לחסל חרקים, אבל מסיר מהם את האזור המקורה ללא שימוש בכימיקלים או עשן, אשר היא בחירה אידיאלית עבור כל מי שאינו רוצה לנקות במשך זמן רב. ☀【רחב כיסוי יעיל】 זה מכרסם דוחה מקורה קולי מתאים 1600 מטרים רבועים של שטח, זה נעשה שימוש נרחב בבתים, מחסנים, משרדים, גינות, בתי מלון, וכו'.אנו ממליצים לך להתקין אחד לכל חדר, כי אולטרה סאונד לא יכול לחדור דרך קירות, עצמים מוצקים.אבל עבור אזורים עם רציני שרצים, אנו ממליצים להתקין 2 או יותר פשט repeller.הם לא יעילים עבור חדרים אחרים אם אתה פשוט להתקין repeller יתוש בחדר. ☀【קל להשתמש】פשוט לחבר שלנו קולי פשט repeller, זה עובד כאשר אתה שם לב את מעורפל זוהר.המכונה הזאת צריכה להיות מותקנת 10-30inch מן הרצפה, לא מכשולים אחרים בסביבה במרחק 1 מטר. ☀【אחריות לכל החיים הבטחה】קולי repeller עובד על ידי תדר נמוך אולטרסאונד גל מה שאומר שזה יהיה שקט ויעיל.גודל : לבן.

מאפיינים עיקריים

מוצרים דומים בקטגוריה