.

.

ילדים הפה שומר על חריקת שיניים, חבילה של 4 לנשוך שומרים + ביטוח שיניים המשמר את התיק, לשלול לכווץ ברוקסיזם, הלבנת שיניים מגש & ספורט, הילד Moldable ביס שומרים(5-10 שנים ילדים)

ילדים הפה שומר על חריקת שיניים, חבילה של 4 לנשוך שומרים + ביטוח שיניים המשמר את התיק, לשלול לכווץ ברוקסיזם, הלבנת שיניים

ILS 27.00
כמות הסחורה
Това זה נגיש

【רב-להשתמש】שיניים שומר הלילה יכול לעצור ברוקסיזם שזה יכול לשפר את איכות השינה שלך.זה גם יכול לשמש הלבנת שיניים המגש. והוא גם אתלטי משמר הפה כדי לספק את ההתאמה הטובה ביותר עם הלם הגנה על השיניים שלך. 【חבילה מכילה】4 premium גודל קטן mouthguard +1 מגן קייס + 1 ההוראות. 【קל לקנות את גודל】Easterm Care הלילה משמר הפה עשוי חומר פלסטיות, שומרים מותאם אישית מתאים לכל גודל הפה.זמירה את גודל מתאים עבור הפה שלך לפני יצוק.זה בקלות לעצב. 【איכות】הילד הזה משמר הפה עשוי בטיחות & כיתה פרמיה חומר BPA free.קל לנקות כדי לעשות בה שימוש חוזר. 【הצעה】מומלץ להשתמש Easterm Care גודל קטן mouthguards לילדים(5-10 שנים).קל עובש 1.חום המים במחבת על 70-80℃.אם יש לך מדחום, אנו ממליצים לך לשחק את תפקיד בודק את הטמפרטורה. 2.יוצקים את המים החמים לתוך ריק נוסף כוס ולטבול את mouthguard לתוך מים חמים במשך כ-20 שניות.ברגע שאתה שם לב את mouthguard הקירות מתחילים להתכרבל יחד, בבקשה, קח את זה עם פינצטה.אסור לך לשים mouthguard לתוך חימום המחבת ישירות, כמו mouthguard יכול להתכרבל או לכווץ יותר מדי על טמפרטורה גבוהה. 3.לקבל במהירות mouthguard לתוך הפה שלך, להתאים את זה נגד את השיניים העליונות בזמן מול מראה כדי לוודא את mouthguard קווים בין שתי השיניים הקדמיות שלך, ואז לנשוך.בזהירות ליישר את mouthguard להתאים את השיניים עם האגודלים שלך.להשתמש את הלשון שלך כדי להחיל המשרד הלחץ בתוך קירות בזמן האצבעות שלך לחץ על הקירות מבחוץ, ואז להדק את mouthguard סביב השיניים למשך כ-15 עד 20 שניות. 4. זרוק יצוק mouthguard לתוך מי קרח למשך סוף סוף קירור עובש.את mouthguard צריך מקרוב להתאים את השיניים שלך כאשר אתה תחזיר את זה לפה שלך.אם mouthguard מתאימים לך, מזל טוב, סיימת את דפוס וכל הכבוד!אם אתה לא מרוצה עם דפוס התוצאה, אנא חזור על הצעדים שלעיל 1, 2, 3, 4 לעצב. [טיפים : במהלך לעצב, אתה יכול להשתמש את היד שלך כדי להתאים את mouthguard האידיאלית שלך מצב.לדוגמה, אם אתה מרגיש mouthguard הוא רפוי מדי, אתה יכול להשתמש את היד, בפנים צביטה mouthguard בתוך הקירות החיצוניות קירות ביחד.אחרי לעצב, לשים אותו לתוך מים קרים על קירור עובש.].

מאפיינים עיקריים

מוצרים דומים בקטגוריה