.

.

גבינת רב-שימושית קרן מברשת חבילה של 2 - קבוקי מברשת על בסיס אבקה - אבקת איפור מברשת קבוקי - קרן מברשת אבקת איפור - סיבוב קבוקי קרן מברשת קצרה מברשת איפור (ורוד)

גבינת רב-שימושית קרן מברשת חבילה של 2 - קבוקי מברשת על בסיס אבקה - אבקת איפור מברשת קבוקי - קרן מברשת אבקת איפור - סיבוב

ILS 10.48
כמות הסחורה
Това זה נגיש

????רב-משתמשים קבוקי איפור מברשת אוניברסליות אלה קבוקי אבקת מברשות עשויות לכל דבר ועניין בין אם יבש או רטוב כולל צללית אבקה.יכול לשמש גם לסיים מברשת פודרה או קצר סומק מברשת. ????רך, עבה ודחוסה זיפים - מיוצר באיכות פרימיום שיער סינתטי האלה באבקת איפור מברשות הן כל כך רך שאתה אוהב באמצעות אלה מברשות קבוקי כל יום.קבוקי סומק על המברשת קלה מאוד עדין על העור. ????סיבוב שטוח גבי - זיפים ראש קבוקי מברשת איפור במהירות, עובד על שני הצדדים של הפנים כדי להשיג את אותה תוצאה באמצעות קבוקי מברשת פודרה.גם עובד נהדר כמו איפור מברשת על בסיס אבקה. ????קומפקטי לשאת את זה על הדרך - לזרוק קצר מברשת פודרה בתיק שלך לשאת אותו איתך כל יום בצהריים לגעת ups.זה קומפקטי מברשת פודרה בקלות להתאים את האיפור שקיות. ????קל לניקוי - זה צפוף קבוקי מברשת אינו מחזיק אבקת יכול להיות קל לנקות.גבינת קבוקי הפנים המברשת ניתן לשטוף עם מים.גודל : 2 יח ' | צבע : ורוד.

מאפיינים עיקריים

מוצרים דומים בקטגוריה