.

.

5 אינץ ' צינור צינור ב-16 מטרים, או אפור גמיש 4-שכבות אלומיניום מייבש פתח צינור מעבר צינור אוויר, צינור עם 2 בורג מלחציים נהדר עבור HVAC צינור, בגדים למייבש צינור, צינור האו?

5 אינץ ' צינור צינור ב-16 מטרים, או אפור גמיש 4-שכבות אלומיניום מייבש פתח צינור מעבר צינור אוויר, צינור עם 2 בורג מלחציים

ILS 25.48
כמות הסחורה
Това זה נגיש

5 אינץ ' צינור צינור גרם של כוח נוסף 4-שכבות - רדיד אלומיניום + חיית מחמד + רדיד אלומיניום, החיצונית שכבת אפר (PVC) להבטיח עובד על -22 כדי 266℉ הסביבה. 5" קוטר צינור האוויר עם אורך מתכוונן - זה צינור האוורור הוא 5 ס " מ קוטר ומגיע 16 מטר אורך, 2 x hose מלחציים, אשר ניתן לחתוך חלקים רבים ככל שאתה רוצה, רק פשוט להשתמש בחוט חותך נייר סכין. 5 באוויר צינור צינור להשתמש helically בצורת פנימי הכיווץ רצועת פלדה מגולוונת תוכנן, לשמור על אוויר חזק, דליפת הוכחה, גם פלדה חוט סליל, כדי לשמר את צורת ומספקים כוח ותמיכה לגוף של הצינור. 5 אינץ מייבש פתח יש מגוון רחב של יישומים בתוך צינור האוורור של המערכת, חום, מסננים, קפיטריה, מאפייה, בית מרקחת, רפואה חדרים, מיזוג אוויר, אלרגיה, חדר האמבטיה, חממה, אוהל חדר לגדול, לאוויר מערכת התנור פתח אוורור, במחזור האווירה, מיזוג אוויר הזרם, הסרת חום חלל, מפיצה CO2, מגביר את טמפרטורת & רמות לחות וכו'. 5 אינץ ' צינור הוא סופר גמיש, קל להתקנה, זה מחליק על צינור אוהד, פתח הפליטה, מסנן פחמן או אור רפלקטור.החבילה כוללת זוג של 5 אינץ ' מלחציים כדי להפוך את ההתקנה קלה.Eau 5 אינץ ' צינור מיוצר עם helically בצורת פנימי הכיווץ מתח גבוה פלדה קשיח אביב חוט.את החוט מנעולים יחד עם רדיד אלומיניום בחוץ וגם בפנים כדי ליצור אטום, דליפת הוכחה מערכת נעילה.זה מבטיח מעולה כוח, מה שהופך את זה מושלם כמו פתרון גמיש עבור מגוון רחב של דרישות אוורור מ נמוך או לחץ גבוה חימום, כמו גם על אוורור כדי מיזוג אוויר היישום, כולל מערכת HVAC, חום, מסננים, רפואי חדרים, מיזוג אוויר, אלרגיה, חדר האמבטיה, חממה, אוהל חדר לגדול, לאוויר מערכת התנור פתח אוורור, במחזור האווירה, מיזוג אוויר הזרם, הסרת חום חלל, מפיצה CO2, מגביר את טמפרטורת & רמות לחות וכו'. 5 אינץ ' צינור צינור : * מינימום הדים אפשרי * אידיאלי עבור מיזוג אוויר, אמבטיה כללית האיוורור יישומים * גמיש לחלוטין צורה וגמישות שגרתית מתיש * ניתן בקלות מצויד עגול, סגלגל או מלבני מחברים * תמיכה עצמית עם מתח גבוה. קשה פלדה באביב תיל, דליפה הוכחה & עמידים בפני קורוזיה Specfications : צבע : אפור חומר : אלומיניום + PVC + מחמד גודל : 5 X 16 מטר חבילה כללה : 5 x 16 מטר צינור צינור 2 x hose מלחציים.

מאפיינים עיקריים

מוצרים דומים בקטגוריה