.

.

זעיר קרקע טירת נסיכה משחק האוהל, נצנצים פיות צעצוע 3,4,5,6 ילדה בת, בתוספת תיק נשיאה, 2 ילדים מתקפל פופ ורוד לשחק אוהל/בית פנימי וחיצוני המשחק חג המולד & מתנת יום הולדת.

זעיר קרקע טירת נסיכה משחק האוהל, נצנצים פיות צעצוע 3,4,5,6 ילדה בת, בתוספת תיק נשיאה, 2 ילדים מתקפל פופ ורוד לשחק אוהל/בית

ILS 59.98
כמות הסחורה
Това זה נגיש

????מגיע עם תיק & אורות מחרוזת. ????♀️ עשוי נוצץ העצום מעוטרים פאייטים. ⭐חלומי אוהל לילדים - בהשראת אוהל באגדה, זה זוהר לשחק האוהל נועד להפוך כל 2-8 שנים-בת של הנסיכה חלום שהתגשם.בית סודי על הנסיכה הקטנה שלך. ⭐נצנצים הטירה האוהל - זה ורוד נסיכה אוהל עיצוב עם הרבה זוהר הנקודות מספק פעוטות הפרטי שלהם פיה במקום ומאפשר להם לשחק, לקרוא או חלום בפנים!. ⭐לצוץ אוהל - קל להגדיר עם שלה pop-up מסגרת, רק צריך להכניס מוטות תמיכה עבור יציבות נוספת.לעומת רגיל משושה הנסיכה אוהלים, האוהל הזה הוא הרבה יותר קל להגדיר את התפיסה. ⭐פנימיות וחיצוניות - מקפלים את האוהל שלה תיק, ליצור בקלות ארמון מפואר לילדים שלך בכל מקום שהם נמצאים.הכיף אף פעם לא הפסקתי עם זה אוהל נייד. ⭐הזוהר העצום - אנחנו מוסיפים מאות זוהר הנקודות טפטה כדי ליצור את רוב האגדות. נראה, לבלוט רבים הנסיכה אוהלים.כל כנף הדלת יכול להישאר פתוח עם מיתרים על זה, אז הילדים שלך יכול להגדיר דלתות רבות על הטירה.

מאפיינים עיקריים

מוצרים דומים בקטגוריה