.

.

840 חתיכות השראה ברורה פסוק בתנ ך מדבקות ברור מדבקה מוטיבציה הפסוק מעודד הכתוב מדבקות להתפלל מדבקה, תוויות עבור מחשב נייד בקבוק מתכננת היומן אלבומים אלבום (שחור)

840 חתיכות השראה ברורה פסוק בתנ ך מדבקות ברור מדבקה מוטיבציה הפסוק מעודד הכתוב מדבקות להתפלל מדבקה, תוויות עבור מחשב

ILS 16.48
כמות הסחורה
Това זה נגיש

מספקת כמות : 30 גיליונות של השראה פסוק בתנ "ך מדבקות, עם 28 שונים שנועדו חתיכות של מדבקות בכל גליון, 840 חלקים בסך הכל, כמות מספקת עבור שימוש יומיומי והחלפת; ואלו מדבקות עם פסוק בתנ" ך ציטוטים יגרום לך לשמור חיובית המדינה כל יום.גודל מפרט : כל גיליון של עידוד הכתוב המדבקה הוא כ-20 x 15 ס "מ/ 8 x 6 ס" מ, וכל אחד המדבקה הוא כ. 3 ס " מ/ 1.2 סנטימטר קוטר, גודל מתאים יכול להתאים עבור אמנות שונים ולהפוך את החיים שלך מלא של צבע.איכות חומר : שלנו להתפלל מדבקה תוויות עשויות PVC חומר, עמיד, עמיד למים, אשר יכולים להיות מודבקים משטחים חלקים ובכן, כל אחד יכול לשרת אותך במשך זמן רב.רב-תכליתיות : השראה אלה פסוק בתנ " ך המדבקות ניתן להדביק על הכנסייה, פסטיבל קישוט או חוברות, מעטפות אריזה, מחשבים ניידים, בקבוקי מים, טלפונים, שולחנות, סקייטבורד, מזוודות וספרים, הם תוסיף טוב. משמעות הדברים שלך.קל לשימוש : אלו מעודדות הכתוב מדבקות הם דביק, ואתה רק צריך לקלף אותם מאחור גיליון, ואז לתקוע אותם על פריטים על פי ההעדפה שלך, לא דבק או דבק אינו צריך, קל לתפעול.משמעות מתנות : אתה יכול לחלוק כמה להתפלל תוויות מדבקה עם החברים שלך, קרובי משפחה או שכנים אשר יש להם אמונה, ואלה משמעותי מתנות יגרום להם יותר חיובית ותוססת בחיי היום יום.יותר מקל מקומות : כדאי להדביק השראה אלה פסוק בתנ " ך המדבקות על משטחים מסוימים נכונה של צבע, אשר יהפוך את מדבקות נראה ברור יותר.מפרט טכני : חומר : PVC צבע : כפי שמוצגים בתמונות גודל : approx. 20 x 15 ס "מ/ 8 x 6 ס" מ של כל גיליון כמות : 30 גיליונות/ 840 חתיכות החבילה כוללת : 30 x שקוף מעודד הכתוב מדבקות הערה : מדריך מדידה, בבקשה לאפשר קלה שגיאות על גודל.הצבע עשויים קיים הבדל קטן בשל שונות תצוגת המסך.כל המילים חקוקות המילים שלנו כבר לא פונקציה של סימנים מסחריים, שלנו ושל מסחרי משחקים קלבי.

מאפיינים עיקריים

כל גיליון של עידוד הכתוב המדבקה הוא כ-20 x 15 ס מ/ 8 x 6 ס מ, וכל אחד המדבקה הוא כ. 3 ס מ/ 1.2 סנטימטר קוטר, גודל מתאים יכול להתאים עבור אמנות שונים ולהפוך את החיים שלך מלא צבע :

מוצרים דומים בקטגוריה