.

.

חשמלי מפזר חום עבור חדר גדול - 36 קרמיקה מגדל מפזר חום עבור כל חדר חימום w/ תרמוסטט, חימום מהיר,מציאותית 3D להבה, נדנוד, שליטה מרחוק, חיסכון באנרגיה, אידיאלי לשימוש אישי ב?

חשמלי מפזר חום עבור חדר גדול - 36 קרמיקה מגדל מפזר חום עבור כל חדר חימום w/ תרמוסטט, חימום מהיר,מציאותית 3D להבה, נדנוד,

ILS 224.99
כמות הסחורה
Това זה נגיש

עבור נוחות יותר. 【הטרחה חינם w/ מואנשים הגנה】דואג נזק מעגלים חשמליים או הפעלת אש?לוקח את זה בקלות!על-חימום & 45°על-טיפ מבטיח הגנה זה בטוח מפזר חום כיבוי אוטומטי, ברגע שזה יתחמם או הוא הפיל בטעות.זה שימוש פנימי לחימום חדר גדול אשר מספק חכם התרמוסטט מנטר את הסביבה, מקרין חם זרימת האוויר בחדר קריר בחורף, ותמיד שומר טוב מותנה אוויר מעגל המשפחה שלך.זה יותר אנרגיה יעילה יותר מאשר אחרים, חשמלי, תנורי חימום, אידיאלי עבור חדר גדול.לוקח את ייחודיות לקישוט הבית שלך, ליהנות חמים בחורף w/ המשפחה שלך!.3 מצבי חימום של המגדל הזה מפזר חום יכול לשמור את הטמפרטורה.【מיידי & נרחב חום】אם אתם מחפשים חימום מהיר דוד עבור סלון/חדר שינה/משרד, זה חזק קרמיקה תנור יביא לך מיידית & נרחב חום.מקבל את מגדל מפזר חום להביא שלום לתוך הבית שלך!. 【מספק את החימום צריך】הרגשת אוויר יבש מגרה את הגרון שלך כאשר אתה נמצא חימום החדר?פשוט להירגע. 【12 Hrs טיימר】לא צריך לקום באמצע הלילה יותר!את לתכנות מפזר חום כולל 12 H טיימר, מתן לישון טוב יותר בלי לכבות באמצע הלילה.זה הזמן להביא את נוח אזור מפזר חום בחדר השינה שלך/משרד—מושלם עבור כל השנה להשתמש, מגיע w/ 1-שנה אבטחת איכות!. 【להקל לשלוט】 את portbal תנור משולב עם שלט, דיגיטלי, לוח מגע & ידית מובנית, אתה יכול לשלוט על נייד לחימום מרחוק, לשאת אותו מחדר לחדר.TRUSTECH הוא מומחה חימום זה שוק, אשר מחויבת לפתח באיכות גבוהה יותר, אמין יותר, וגם חוסך מקום PTC תנור קרמיקה לכל המשפחה במהלך העונה הקרה.זה קרמיקה תנור מגיע w/1500 W PTC פנל חימום & 60° נדנוד, מערכת אספקת אוויר חם סביב חדר שינה/סלון/משרד במהירות, דוחף אוויר רחוק יותר באופן שווה.

מאפיינים עיקריים

מוצרים דומים בקטגוריה