.

.

3 חתיכות פרל כלב שרשרת אבני חן הקולר להגדיר מתכוונן הכלב רצועה לצוואר מלא בלינג יהלום קריסטל צווארון חמוד פרל הקולר לילדות קטנות חתולים גור אביזר עבור חיית המחמד מסי

3 חתיכות פרל כלב שרשרת אבני חן הקולר להגדיר מתכוונן הכלב רצועה לצוואר מלא בלינג יהלום קריסטל צווארון חמוד פרל הקולר

ILS 14.38
כמות הסחורה
Това זה נגיש

שילוב נהדר : החבילה מורכב 1 חתיכה של פנינה קריסטל כלב שרשרת עם בלינג יהלומים מזויפים עצם, 1 חתיכה של 2 שורות תכשיטים קולר עם תכשיטים יוקרתית, 1 חתיכה של מלא ריינסטון הכלב קולר עם עצם, הם מקסימה בצבע ורוד, אלגנטי, אופנתי שרשראות יעשה את חיות המחמד שלכם יותר יפה וחמוד.שרשרת גודל מפרט : פנינה קריסטל כלב שרשרת עם בלינג יהלומים מזויפים עצם אמצעים כ. 20 x 5 ס "מ/ 7.87 x 1.97 ס" מ, 2 שורות תכשיטים קולר עם תכשיטים מהודרת מידות 20 ס "מ/ 7.87 סנטימטרים, מלא ריינסטון הכלב קולר עם העצם בגודל 20 x 5/ 7.87 x 1.97 ס" מ. מומלץ למדוד את חיות המחמד שלכם לפני ביצוע ההזמנה.נפלא עיצוב : חיות מחמד שרשראות עשויות נפלא פנינה ואני יהלומים מלאכותיים, פנינה קריסטל שרשרת עם עצם, מלא ריינסטון הכלב קולר עם עצם סגנון מכיל מתכוונן תכשיטים, אבזמי, בעוד 2 שורות תכשיטים קולר אלסטי, שהם קלים ללבוש מתאים, הגשה מקסימה אביזרים כדי לקשט את חיות המחמד שלכם בסוף השבוע מסיבה, אירועים חגיגיים, חג ומסיבות.מתאים חיות מחמד : חמוד פרל קולרים כלב מתאימים קטן ושיער קצר כלבים או חתולים, כולל צ ' יוואווה, שנאוצר טרייר, פוג או גורים קטנים אחרים; ההחזקה של מתכוונן תכשיטי אבזם להביא יותר נוחות כאשר לובשים.משמעות " מציג : ריינסטון יהלומים חתול קולרים בעלי צורה יפות ומראה, משרת מעשי אביזרים עבור חיות המחמד שלכם, הן עבור כלבים וחתולים; אתה יכול לתת להם חיות המחמד שלך, להביע את האהבה שלך ואת הנפש, את האביזרים יעזור חיות המחמד שלך לקבל טונות של מחמאות בפומבי.

מאפיינים עיקריים

פנינה קריסטל כלב שרשרת עם בלינג יהלומים מזויפים עצם אמצעים כ. 20 x 5 ס מ/ 7.87 x 1.97 ס מ, 2 שורות תכשיטים קולר עם תכשיטים מהודרת מידות 20 ס מ/ 7.87 סנטימטרים, מלא ריינסטון הכלב קולר עם העצם בגודל 20 x 5/ 7.87 x 1.97 ס מ. :

מוצרים דומים בקטגוריה